Naši kapitáni

Michal Kelemen

Michal Kelemen

  • Velitel námorného rekreačného plavidla, kategória C, B, Vodca malého plavidla, kategória A,B,C
  • 1. miesto Offshore Saliling week 2013, 1. miesto - Champagne Cup 2014, 1. miesto - Trend Regata 2014
  • organizátor pretekov: Offshore Regata, Student Regata, Team Regata
  • inštruktor: námorného jachtingu: plachetnice, katamarány, veľké motorové jachty
  • Majiteľ závodnej plachetnice Micro Jumper 550. Člen jacht klubu Trim Zvolen

Ján Šárnik

Ján Šárnik

  • Chorvátsky Boat Skipper, kategória B, rádiotelefonista plavebnej pohyblivej služby
  • účasť na pretekoch: Student Regata, Team Regata
  • preplávané oblasti:Chorvátsko, Nemecko – Chiemsee a Bodensee
  • inštruktor: námorného jachtingu: plachetnice
  • Skúsenosti so stavbou elektromotorových člnov základným servisom lodí

Ladislav Stríž

Ladislav Stríž

  • Velitel námorného rekreačného plavidla, kategória C
  • Chorvátsky Boat Skipper, kategória B
  • preplávané oblasti:Chorvátsko, Taliansko, Grécko, Ibiza, Španielsko, Gibraltár, Maroko, Kanárske ostrovy a Karibik
  • inštruktor:námorného jachtingu: plachetnice, katamarány, veľké motorové jachty

Pavel Kanka

Pavel Kanka

  • Chorvátsky Boat Skipper, kategória B, Vodca malého plavidla, kategória A,B,C
  • 1. miesto – majstrovstvá SR vtriede First 35 (2014)
  • 2. miesto - majstrovstvá SR námorných lodí nad 40 stôp (2011)
  • preplávané oblasti:Chorvátsko, Taliansko, Malta, Sicília, Sardínia, Korzika, Holandsko
  • Člen jacht klubu Trim Zvolen

Matúš Uličný

Matúš Uličný

  • Velitel námorného rekreačného plavidla, kategória C, Vodca malého plavidla, kategória A,B,C
  • skúsenosti - okruhový závodný yachting: ~10 rokov, v triedach Cadet, Optimist, Laser, 420, Seascape 18
  • inštruktor: námorného jachtingu: plachetnice, katamarány, vodcu malého plavidla: plachetnice a motorové člny
  • preplávané oblasti: Chorvátsko, Leeward Islands, Azore Islands, Gibraltar, Atlantik
  • Člen jacht klubu Slovan Bratislava

Zdenek Csuday

Zdenek Csuday

  • člen VV SZJ, predseda ALT NL, predseda Trim Zvolen
  • Chorvásky Boat Skipper - B, Vodca malého plavidla - A, B, C
  • Majster Slovenska First 35 , Vicemajster Slovenska First45, 3 násobný víťaz Adria cup
  • organizátor pretekov: Trim Cup - KJ
  • Inštruktor: námorného jachtingu: plachetnice, katamarány

YouTube Google+
Facebook
Opýtajte sa
Stránka Naši kapitáni
Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Text
  Odoslať Zavrieť