Dovolenka na jachte v Chorvátsku

Nevšedná dovolenka, na ktorej si vychutnáte každý moment!

Prečo práve dovolenka na jachte cez Yacht Travel?

  • Sme vášniví jachtári viac ako 18 rokov - veľmi dobre poznáme chorvátske pobrežie a vieme zabezpečiť jedinečný program vašej dovolenky tak, aby bola originálna a plná zážitkov.
  • Ponúkame len overené lode, vyberáme ich s dôrazom na komfort a bezpečnosť
  • Spolupracujeme len so skúsenými kapitánmi.

Najlepší spôsob ako spoznať malebné chorvátske pobrežie, je z paluby lode. Počas týždňa stráveného na jachte vám skúsený kapitán pripraví program šitý priamo na mieru - užijete si romantickú plavbu, spoznáte tajomné miesta chorvátskych ostrovov, vychutnáte si nádherné prírodné scenérie a tiché prístavy. Alebo vás viac lákajú adrenalínové plavby, či vzrušujúci nočný život? Tak v tom prípade sa pripravte na zážitky, na ktoré určite budete spomínať celý život!

Dovolenka

Pre koho je dovolenka na jachte určená?

Dovolenka na jachte je vhodná pre dovolenkárov v každom veku - pre rodiny, páry, a skupiny priateľov. Nie je potrebné mať žiadne znalosti a vedomosti o ovládaní lode. Samotná plavba je prispôsobená ľuďom, ktorí sa budú prvýkrát zoznamovať s plachetnicou a plavbou na mori. Počas dňa bude množstvo voľného času na relax, plávanie, opaľovanie, zábavu. Naši skúsení kapitáni vás v prípade záujmu naučia, ako sa loď ovláda. Nocľah bude na lodi obyčajne v prístavoch, ale bude aj možnosť vyskúšať si spánok v tichej zátoke na kotve. (Čítajte viac: Prvý krát na jachte)

Dovolenka

Je dovolenka na jachte komfortná?

Áno, je. Pre našich klientov vyberáme iba kvalitne vybavené lode - kajuty vám poskytnú priestor na pohodlný spánok, wi-fi, chladnička, či kompletne vybavená kuchynka je samozrejmosťou. Na lodi sa nachádza aj sprcha s teplou vodou a toaleta. V prístavoch sú kvalitné, plne vybavené sociálne zariadenia.(Čítajte viac: Prvý krát na jachte)

Dovolenka

Ako vyzerá dovolenkový týždeň strávený na lodi?

Program plavby vždy plánujeme v súlade s vašimi požiadavkami a počas plavby ho môžeme meniť podľa aktuálnej nálady posádky. Na ilustráciu vám ponúkame ukážku programu s odchodom zo Šibenika.

Doprava

Dopravu do Chorvátska si klienti zväčša zabezpečujú individuálne – autami. V prípade, že sa vás nazbiera väčší počet, objednáme mikrobus/autobus alebo leteckú dopravu.

Koľko Vás to bude stáť?

Cena dovolenky na plachetnici sa pohybuje v rozpätí 400 až 600 eur na týždeň pre jednu osobu. Je potrebné, aby sa vás nazbieralo 5 - 11 osôb. Cena sa bude odvíjať hlavne od termínu a samozrejme aj od veľkosti a značky lode. Katamarán bude približne o 20 - 50 % drahší a rýchla motorová jachta môže byť aj niekoľkonásobne drahšia. Ušetriť môžete v prípade, že niekto z vašej posádky má kapitánsku licenciu na vedenie lode, prípadne ak nebudete každú noc tráviť v prístave, ale využijete tiché a pokojné zátoky. Pokiaľ máte záujem o dovolenku na plachetnici a ste iba dvaja, alebo je vás menej ako 5, neváhajte a kontaktujte nás a my vás budeme informovať o možných termínoch, v ktorých vám vieme ponúknuť plavbu.

Ak by ste si chceli loď vybrať sami, môžete tak urobiť v sekcii: Prenájom lodí

V prípade akýchkoľvek otázok k možnostiam dovolenky na jachte nás neváhajte kontaktovať e-mailom na info@yachttravel.sk alebo telefonicky na +421 41 5622 210.

Tešíme sa na Vaše správy!

tím YachtTravel

YouTube Google+
Facebook
Opýtajte sa
Stránka Dovolenka na jachte
Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Text
  Odoslať Zavrieť