Kondičné (zdokonaľovacie) plavby v Chorvátsku

Rekondicne plavny

Kondičné plavby sú určené pre tých, ktorí absolvovali kapitánsky kurz a ešte si sami netrúfajú vydať sa na plavbu na mori. Počas týždennej plavby na mori si pod vedením skúsených inštruktorov zopakujete všetko, čo ste sa naučili na kurze. Kondičné plavby sa konajú v Chorvátsku, v oblasti strednej a južnej Dalmácie. Pláva sa na troj alebo štvor-kajutovej plachetnici (závisí od počtu záujemcov).

Táto plavba je zameraná predovšetkým na zdokonalenie praxe, teda na ovládanie a manévrovanie s loďou.

Praktická časť

Počas kondičnej plavby naberiete skúsenosti a zdokonalíte sa v navigácií, trimovaní plachiet, kotvení a predovšetkým parkovaní lode v rôznych podmienkach a situáciách.

Informácie

Chorvátsko

Pobyt na lodi, inštruktor, kúpeľný poplatok, posteľná bielizeň, záverečné upratovanie lode, vystavenie crewlistu

Doprava do Chorvátska pre posádku a inštruktora, strava na lodi pre posádku a inštruktora, pohonné hmoty, poplatky v prístavoch, úrazové poistenie

50% ceny pri objednaní - 50% mesiac pred nástupom
Sobota od 18.oo hod. / Sobota do 9.oo hod.

Rekondičné plavby sa konajú v Chorvátsku, v oblasti strednej a južnej Dalmácie. Plávať sa bude na troj alebo štvor-kajutovej plachetnici, podľa počtu záujemcov.

Termíny

Minimálny účastníkov na plavbu je päť. Vprípade záujmu celej partie je možné individuálne prispôsobiť termín plavby a trasu plavby. Ceny jednotlivých termínov sú uvádzané ako osoba / kurz.

29. 4. 2023 6. 5. 2023 690,- EUR
6. 5. 2023 13. 5. 2023 690,- EUR
13. 5. 2023 20. 5. 2023 720,- EUR
Iný termín
Last Minute - Akciová cena Rezervovať

Pokiaľ máte akékoľvek otázky alebo potrebujete radu ohľadom kurzu, tak neváhajte kontaktovať Ladislava Kelemena na tel. čísle: +421 903 719 939 alebo emailom na: info@yachttravel.sk

YouTube Google+
Facebook
Opýtajte sa
Ponuka Kondičné (zdokonaľovacie) plavby v Chorvátsku
Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Text
  Odoslať Zavrieť