Teambuilding na jachte

TeamBuildingTeamBuildingTeamBuildingTeamBuilding

Teambuilding je určený na vytváranie a rozvoj tímu so zameraním na vylepšenie vzájomnej spolupráce. Dobré výsledky a spokojnosť našich zákazníkov nás presvedčili, že námorná plachetnica je ideálne a obľúbené prostredie pre teambuilding. Posádka sa naučí doslova i obrazne ťahať za jeden povraz a popri zábave objaví v sebe skryté schopnosti. Plavba na plachetnici môže byť formou odmeny pre spolupracovníkov a obchodných parterov, ale aj motivácia do budúcna spojená s originálnymi zážitkami.

Referencie

OVBwustenrot-poistovna impuls leasingforever living productsaltenergroupKnauf Insulation
BMWdigital systemsvb-leasingstebetlzcechadidas
TeamBuilding

Základné informácie a ďalšie aktivity

TeamBuilding
TeamBuilding
TeamBuilding
TeamBuilding

Doprava
Posádka sa dopraví do prístavu individuálne alebo vám zorganizujeme dopravu autami, mikrobusmi, autobusmi, prípadne letecky.

Stravovanie
Zabezpečíme vám plnú penziu a kuchára priamo na lodi alebo stravu môžu pripravovať jednotlivý členovia posádky. Ponúkame aj možnosť stravovania v štýlových reštauráciách formou all-inclusive.

Cena
Celková cena teambuildingu sa skladá z troch položiek:

  1. prenájom lode + vratná kaucia za loď
  2. služby na lodi
  3. náklady na ostatné vybrané aktivity

Radi vám pripravíme program šitý na mieru.Výsledná kalkulácia sa vytvorí na základe vašich individuálnych požiadaviek.

Pobyty sú plánované štandardne na týždeň. V prípade záujmu vám pripravíme teambuildingovú akciu aj na kratšiu dobu alebo na dva týždne.

Vodné športy ako parasailing, vodné skútre, vodné lyžovanie...

Kúpanie, šnorchlovanie a voľné potápanie v malebných zátokách na ostrovoch Susak, Dugi Otok, Velky Drvenik, Sv.Klement, Vis, Lastovo ...

Obľúbené sú aj prehliadky Modrej jaskyne, Zelenej jaskyne a plavba meandrami proti prúdu rieky Krka, cez Proklianske jazero až do Skradinu. Na spestrenie ponúkame prehliadku najkrajších historických miest Trogir, Hvar, Korčula, Šibenik, Stari Grad, alebo Split. Na ceste domov môžete navštíviť národný park Plitvice alebo Krka.

YouTube Google+
Facebook
Opýtajte sa
Stránka Team building na jachte
Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Text
  Odoslať Zavrieť