Kapitánske kurzy, škola jachtingu, vodca malého plavidla

U nás môžete získať niekoľko druhov a úrovní kapitánskych preukazov, stačí si vybrať! Vďaka našim kurzom získate preukazy na vnútrozemské vody a aj na more. Pokiaľ budete mať akékoľvek otázky alebo budete potrebovať radu ohľadom výberu kurzu, tak neváhajte kontaktovať Ladislava Kelemena na tel. čísle: +421903719939 alebo emailom na: info@yachttravel.sk

Vodca malého plavidla

Vodca malého plavidla

Na vnútrozemské vodné cesty a jazerá potrebujete preukaz vodcu malého plavidla. Potrebujete ho, ak máte motor s výkonom väčším ako 4kW, alebo plachty nad 12m2.

Kapitánsky kurz – chorvátsky

Kapitánsky kurz – chorvátsky

Licenciu podľa Chorvátskych zákonov môžete získať počas týždenného pobytu na jachte v Chorvátsku, kde absolvujete teóriu, praktický výcvik, aj skúšky.

Kapitánsky kurz – slovenský

Kapitánsky kurz – slovenský

Preukaz veliteľa námorného rekreačného plavidla získate absolvovaním školenia a skúšok na Slovensku. Praktický výcvik môžete mať na Slovensku, alebo v Chorvátsku.

Kurz rádiotelefonistu

Kurz rádiotelefonistu

Licencia rádiotelefonistu plavebnej pohyblivej služby (VHF preukaz) oprávňuje držiteľa obsluhovať námornú vysielačku na lodi.

Kondičné plavby

Kondičné plavby

Sú určené pre všetkých čerstvých držiteľov kapitánskych licencií, ako aj tých, čo si chcú svoje praktické znalosti zopakovať, alebo prehĺbiť pod vedením skúsených kapitánov.

Praktický výcvik na plachetnici

Praktický výcvik  na plachetnici

Tento výcvik je určený pre absolventov kurzu VNRP C na Slovensku. Tu získajú praktické vedomosti a skúsenosti pri ovládaní plachetnice na mori pod vedením skúsených odborníkov.

YouTube Google+
Facebook
Opýtajte sa
Stránka Kapitánske kurzy, škola jachtingu, vodca malého plavidla
Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Text
  Odoslať Zavrieť