Kurz rádiotelefonistu

Absolvovaním kurzu získate licenciu rádiotelefonistu pohyblivej služby (VHF preukaz), ktorá oprávňuje držiteľa obsluhovať námornú vysielačku na lodi.

Na čo je potrebné vlastniť takúto licenciu?

Táto licencia je nevyhnutná pre získanie preukazu Veliteľa námorného rekreačného plavidla (slovenský kapitánsky kurz). V prípade chorvátskeho preukazu (boat skipper) je potrebné vlastniť licenciu rádiotelefonistu spolu s uvedeným preukazom.

Kurz je jednodňový a skladá sa z teoretickej časti a skúšky.

Teoretická časť kurzu

Kurz sa koná v nedeľu, v školiacom stredisku Yacht Travel na adrese Bytčická 16 (budova INGEO, 4 posch. miestnosť 513 ). Prednáška trvá od 15:00 do 19:00. Predmety, ktoré sú náplňou teoretického kurzu a skúšky:

  • rádiokomunikačné predpisy
  • rádiokomunikačná prevádzka
  • elektrotechnika a rádiotechnika

Skúška

Skúška je vždy nasledujúci deň po kurze a trvá od 9:00 do 14:00. Skúška je pod dozorom komisie menovanej Úradom pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb.
Na vydanie preukazu je potrebné

  • prihláška na skúšku
  • 2 x rovnaké fotografia o rozmere 3 x 3,5 cm ,farebné,neretušované, na lesklom foto papieri, čelný pohľad, na svetlom pozadí, bez slnečných okuliarov
  • kolok v hodnote 20,- €
  • protokol o úspešnom vykonaní skúšky

Preukaz vystavuje Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb.

Termín obyčajne vypisujeme pred začiatkom a na konci jachtárskej sezóny. Ak prejaví záujem dostatočný počet zákazníkov, termín kurzu vieme prispôsobiť. Informujte sa prosím na tel. čísle 041/56 222 10 alebo na info@yachttravel.sk

Žilina

- prednáška
- učebné materiály
- občerstvenie
- nealko nápoje

- kolok v hodnote 20,- €

100 % ceny pri prihlásení

Termíny

Termín kurzu obyčajne vypisujeme pred začiatkom a na konci jachtárskej sezóny. Minimálny počet je 12 ľudí. Maximálny 18. Ak je nedostatočný počet záujemcov, kurz sa nebude konať. Ceny jednotlivých termínov sú uvádzané ako osoba / kurz.

 
.19.2. prednášky, 20.2. skúšky Expand Rozbaliť
 
.19.3. prednášky, 20.3. skúšky Expand Rozbaliť
 
.8.10. prednášky, 9.10. skúšky Expand Rozbaliť
 
3.12. prednášky, 4.12. skúšky Expand Rozbaliť
Last Minute - Akciová cena Rezervovať

Pokiaľ máte akékoľvek otázky alebo potrebujete radu ohľadom kurzu, tak neváhajte kontaktovať Ladislava Kelemena na tel. čísle: +421 903 719 939 alebo emailom na: info@yachttravel.sk

YouTube Google+
Facebook
Opýtajte sa
Ponuka Kurz rádiotelefonistu
Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Text
  Odoslať Zavrieť