O nás

logoTisícom našich zákazníkov každoročne prenajímame lode rôzneho typu, v rôznych častiach sveta, najčastejšie však z Chorvátska, Grécka a Talianska. Zabezpečujeme teambuildingové akcie pre veľké spoločnosti, organizujeme súťaže v jachtingu - regaty a vychovávame nových kapitánov formou klasických kurzov, ale aj špecializovaných školení na luxusných motorových lodiach. Samozrejmosťou sú rodinné a rekreačné plavby zamerané na aktívny oddych a spoznávanie.

Spoločnosť Yacht Travel, s.r.o bola založená v roku 2005, skúsenosti s jachtingom však máme oveľa bohatšie. Postupne sme získali licencie na organizovanie všetkých kapitánskych kurzov, ktoré je možné na Slovensku absolvovať. Od roku 2011 máme vysunutú základňu aj v Chorvátskom Šibeniku. Počas celej jachtárskej sezóny sme tak našim klientom v prípade problémov nablízku.

Našou základňou na Slovensku je Žilina a výcvik budúcich kapitánov realizujeme priamo na vodnom diele Žilina, kde v lodenici Klubu športového jachtingu máme naše dve výcvikové plavidlá (závodnú plachetnicu triedy Micro 550 a motorový čln Fletcher 129).

Prečo si vybrať práve Yacht Travel:

  • Vpodnikaní s jachtingom máme viac ako 14 ročné skúsenosti.
  • Máme k dispozícii 15 kvalitných kapitánov a inštruktorov, ktorí sa okrem bežných plavieb pravidelne zúčastňujúaj slovenských a zahraničných súťaží v jachtingu - regát.
  • Máme vlastnú základňu v Chorvátsku priamo v Šibeniku, a tak sme vždy našim klientom v prípade problémov nablízku.
  • Vieme odborne poradiť s výberom lode, destinácie, navrhnúť program plavby, zabezpečiť kapitána, dopravu i doplnkové služby (stravu, kuchára, adrenalínové vodné športy, ...).
  • Počas plavieb posielame našim klientom aktuálne informácie o počasí vo vybranej destinácii formou dennej SMS.

Máme veľké srdce a vášeň pre jachting a našim najväčším úspechom sú z roka na rok pribúdajúci spokojní zákazníci.

YouTube Google+
Facebook
Opýtajte sa
Stránka O nás
Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Text
  Odoslať Zavrieť