Dovolenka na jachte - program

Ako vyzerá dovolenkový týždeň strávený na lodi?

Program plavby vždy plánujeme v súlade s požiadavkami klientov a počas plavby ho môžete meniť. Na ilustráciu vám ponúkame ukážku programu s odchodom zo Šibenika:

1. DEŇ - Šibenik

Približne o 17:00 príchod do prístavu - nalodenie - zoznámenie sa s loďou - úvodný drink - večera - voľný program / prehliadka mesta.

2. DEŇ - ostrov Kaprije, Kornati - ostrov Ravni Zakan

Ráno okolo 9.00 vyplávame z prístavu cez kanál Sv. Ante a zamierime k ostrovu Kaprije, kde nás čaká prvé kúpanie v mori a obedná prestávka. Cez murterské more sa preplavíme k začiatku Národného parku Kornati, kde strávime aj noc na ostrovčeku Ravni Zakan. Ostrovček poskytuje návštevníkom súkromie a nádherné výhľady na západy slnka...

3. DEŇ - Národný park Kornati, ostrov Žut

Vychutnáte si zážitok z ranného kúpania v krištáľovo čistej vode a preplavíme sa až do srdca Národného parku. Poobede sa vydáme cez uzučký prieplav medzi Kornatom a ostrovčekom Dugi otok na ostrov Žut.

4. DEŇ - ostrovy Vrgada a Murter

Dopoludnia sa po 1,5 hodinovej plavbe dostaneme k ostrovčeku Vrgada. Celý deň môžeme stráviť na nádhernej pieskovej pláži. Podvečer zamierime do prístavu na ostrove Murter. Ostrov je známym letoviskom s príjemnou stredomorskou atmosférou, dobrým vínom a domácimi špecialitami.

5. DEŇ - ostrov Kakan

Vyplávame z Murteru a počas plavby k ostrovu Kakan môžeme zakotviť a okúpať sa priamo na otvorenom mori. Vyskúšate si, aký jedinečný je pocit, keď skočíte do nekonečných morských vĺn a pocítite chladné, hlboké a zároveň priateľské more. Zvyšok dňa strávime na ostrove Kakan, kde si vychutnáme kúpanie v teplejších pobrežných vodách a pokojnú ostrovnú atmosféru sprevádzanú typickou chorvátskou vôňou borovíc a pečených rýb z miestnych reštaurácií.

6. DEŇ - ostrov Zlarin, rezort Solaris

Po rannej káve sa vydáme na 2-hodinovú plavbu k vychýrenému rezortu Solaris, s obednou prestávkou na kúpanie a šnorchlovenie na malebnom ostrovčeku Zlarin. V rezorte Solaris nájdete typické zábavné dovolenkové atrakcie - tobogány, minigolf, plážové bary či štýlové dalmácke reštaurácie. Na tomto mieste si vyznávači nočného života určite prídu na svoje!

7. DEŇ - národný park Krka

Čaká nás plavba do vnútrozemia - meandrami rieky Krka, cez Prokliansko jazero až k mestečku Skradin. Odtiaľ vás vodné taxíky vyvezú priamo do národného parku Krka, kde môžete prechádzkami popri vodopádoch v krásnej divokej prírode stráviť celé popoludnie. Večer sa vraciame späť do Šibeniku a nasledovné ráno sa pobalíme a plní zážitkov vyrazíme domov.

YouTube Google+
Facebook
Opýtajte sa
Stránka Dovolenka na jachte - program
Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Text
  Odoslať Zavrieť