Kapitánske kurzy, škola jachtingu, vodca malého plavidla

Vlastniť preukaz skippera – mať kapitánsky preukaz, je ako ovládať ďalší jazyk, alebo mať ďalšie remeslo. U nás môžete získať niekoľko druhov a úrovní týchto kapitánskych preukazov, stačí si vybrať: kapitánsky kurz Chorvátsky alebo Slovenský, vodca malého plavidla, prípadne môžete absolvovať kondičné plavby.

Vodca malého plavidla

Vodca malého plavidla

Na vnútrozemské vodné cesty a jazerá potrebujete preukaz vodcu malého plavidla. Potrebujete ho, ak máte motor s výkonom väčším ako 4kW, alebo plachty nad 12m2.

Kapitánsky kurz – slovenský

Kapitánsky kurz – slovenský

Preukaz veliteľa námorného rekreačného plavidla získate absolvovaním školenia a skúšok na Slovensku. Praktický výcvik môžete mať na Slovensku, alebo v Chorvátsku.

Kapitánsky kurz – chorvátsky

Kapitánsky kurz – chorvátsky

Licenciu podľa Chorvátskych zákonov môžete získať počas týždenného pobytu na jachte v Chorvátsku, kde absolvujete teóriu, praktický výcvik, aj skúšky.

Praktický výcvik na katamaráne

Praktický výcvik  na katamaráne

Tento výcvik je určený hlavne kapitánom, ktorí si chcú precvičiť plavbu na katamaráne a nabrať skúsenosti s týmto typom plavidla pod vedením skúsených odborníkov.

Kondičné plavby

Kondičné plavby

Sú určené pre všetkých čerstvých držiteľov kapitánskych licencií, ako aj tých, čo si chcú svoje praktické znalosti zopakovať, alebo prehĺbiť pod vedením skúsených kapitánov.

Kurz rádiotelefonistu

Kurz rádiotelefonistu

Licencia rádiotelefonistu plavebnej pohyblivej služby (VHF preukaz) oprávňuje držiteľa obsluhovať námornú vysielačku na lodi.

TeamRegata

TeamRegata

Na zdokonalenie vašich kapitánskych zručností vám ponúkame Team Regatu. Program je nastavený tak, že je možné túto plavbu využiť ako nadstavbu základného kapitánskeho kurzu a zdokonaliť sa.

YouTube Google+
Facebook
Opýtajte sa
Stránka Kapitánske kurzy, škola jachtingu, vodca malého plavidla
Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Text
  Odoslať Zavrieť